Register


Get the Flash Player to see this player.

time2online Extensions: Simple Video Flash Player Module

تماس با جهانرو

LiveZilla Live Help

بررسی انواع موتورسیکلتها و طبقه بندی آنها
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
دوشنبه 19 بهمن 1388 ساعت 23:13

نا گفته پیداست كه در دنیای مدرن امروز كه به عصر اطلاعات نیز معروف گشته آگاه بودن از آخرین قـوانین و اخبـار و اطلاعات در زمینه های گوناگون كمك شایانی در پیشبرد كلیه امور در سطوح مختلـف فـردی، گروهـی، اجتمـاعی انـسانها داشته و استفاده صحیح و مناسب و بجا از آنها در سیاستگذاری و تصمیم گیریها می تواند به مقدار زیادی ضامن موفقیت و به بار نشستن هرچه بیشتر چالشها برای رسیدن به اهداف از قبل تعیین شده باشد.

ادامه مطلب...
 
رویارویی با موتورسیکلتی وحشی
نوشته شده توسط مدیریت سایت   
پنجشنبه 24 دی 1388 ساعت 11:25

آپاچی RTR 180 سد راهی برای پولسار DTS-I 180 .

موتورهای 180 سی سی به سرعت جای موتورهای 150 سی سی را می گیرند و موتورسیکلت عامه مردم می شوند . برای آنهایی که 150 سی سی میراندند دیگر هیجان و تپشی باقی نمانده .

اکنون نیز به نظر می رسد موتور 180 سی سی ایستگاه بعدی تولیدکنندگان موتورسیکلت باشد که با ضرباتی آهسته در خریداران رخنه و آنها را از جماعت 150 سی سی سوار جدا کنند و به میدان رقابت بکشانند اما باید گفت که 180 سی سی به راحتی قابل تهیه و خریداری است .

ادامه مطلب...
 

افراد آنلاین

 8 مهمان حاضر

درباره جهانرو

شرکت جهانرو با سابقه 40 سال تولید در صنعت موتورسیکلت پیشرو این صنعت در کشور و خاورمیانه بوده و نام جهان رو در این صنعت مترادف کیفیت و نوآوری بوده است. سابقه تولید این شرکت ابتدا با موتورسیکلتهای کاواساکی شروع شد و در ادامه با تولید موتورسیکلت مودناس ، باجاج ، هیوسانگ ادامه پیدا کرد که اعتبار جهانرو باعث شهرت برندهای مذکور در ایران شد در حال حاضر با سیاست تولید بهترین محصول ، این شرکت اقدام به تولید موتورسیکلت های TVS و MODENAS و CPI نموده و در آینده نزدیک با استفاده از جدیدترین تکنولوژیهای موجود تغییراتی اساسی در صنعت موتورسیکلت بوجود خواهد آورد

خبرنامه جهانرو

نظرسنجی

به نظر شما بهترین محصول شرکت صنعتی تولیدی جهانرو کدام است ؟ 

پوسترهای تبلیغاتی

Copyright © 2014. شرکت صنعتی تولیدی جهانرو. Designed by Nima Golesorkhi | iranitexperts.com

S5 Box

ورود کاربران

ثبت نام

*
*
*
*
*

گزینه ها با علامت (*) الزامیست.